ارسال و دریافت پیامک (تکی و گروهی) با شماره تلفن ثابت شما و یا هر شماره خاص غیرمتناظر با تلفن ثابت و با پیش شماره ۰۲۱ (به جای ارسال با پیش شماره‌ی ۱۰۰۰ ، ۲۰۰۰ و یا ۳۰۰۰) به عنوان شناسه پیامکی

شرکت مخابرات استان تهران جدیداً سرویسی را فعال نموده است که به واسطه این سرویس، مشترکین می‌توانند با شماره‌ تلفن ثابت خود و از طریق اینترنت، به مشترکین تلفن همراه و یا تلفن ثابت ، پیامک ارسال کنند. بنابراین شماره‌ فرستنده‌ پیامک، همان شماره‌ تلفن ثابت شما بوده و حتی مشتریان شما نیز می‌توانند به شماره‌ تلفن ثابت شما پیامک ارسال کنند و شما می توانید پیامک‌ها را از طریق اینترنت و در هر ساعت از شبانه روز، با استفاده از پنلی که در اختیار شما قرار داده خواهد شد، مشاهده نمائید.


مزایای سرویس ارسال و دریافت پیامک با شماره تلفن ثابت :

1. امکان فعالسازی سرویس پیامک اینترنتی برای کلیه کسانی که مالکیت خط تلفن ثابت را دارند.

2. سرویس پیامک اینترنتی این امکان را به شما می دهد تا در حین کاربری اینترنت ، بدون نیاز به تلفن همراه و گوشی تلفن ثابت ، پیامک ارسال و یا دریافت نموده و به صورت لحظه ای وضعیت پیامکهای ارسالی و یا دریافتی را پیگیری نمائید.

3. ارسال پیامک با شماره ای که دقیقاً مطابق با شماره تلفن ثابت شماست ،این امکان را به شما می دهد که :

- شناسه پیامکی شما همان شماره تلفن تماس شما خواهد بود.

- به محض دریافت پیامک شما روی تلفن همراه مخاطب ، امکان برقراری مستقیم تماس ( call ) و یا پاسخ دهی مستقیم ( reply ) روی همان شماره ، برای دریافت کننده پیامک وجود دارد چرا که شماره ارسال پیامک ( ID ) همان شماره تلفن ثابت شماست.

- استفاده بهینه از فضای متن پیامک با توجه به محدودیت تعداد کاراکتر در هر واحد پیامک : از آنجائیکه شماره تماس شما در قسمت بالای پیامک و به عنوان ID آورده شده است ، دیگر نیازی به تایپ مجدد شماره تلفن تماس در متن پیامک نیست.

- برند سازی و تسهیل فرآیند ارتباط با مشتری.

- مشتری مداری : استمرار ارتباط با مشتریان از طریق ارسال پیامکهای دوره ای با شماره تلفن ثابت متعلق به کسب و کار شما ( شناسه پیامکی )

- دریافت نظرات ، انتقادات و پیشنهادات از طریق ارسال پیامک به شماره تلفن ثابت کسب و کار شما در هر ساعت از شبانه روز.


جهت درخواست فعالسازی شماره تلفن ثابت خود ( در حال حاضر فقط شماره تلفن ثابت شهر تهران ) فرم درخواست را از اینجا دانلود و به ایمیل info@payamakpardaz.com ارسال نمایید و یا به شماره شرکت فکس نمایید .
 

نظرتان در مورد اطلاعات این صفحه چیست؟ 

ارسال از طریق خطوط ثابت , 8.7 out of 5 based on 421 ratings
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به کانون خدمات پیام کوتاه ایرانیان می باشد