سرویس ها
Skip Navigation Links.
اینترنت پرسرعت

اینترنت پرسرعت

اینترنت ADSL یا همان اینترنت پرسرعت ADSL یا ADSL2+ امکان کارآمدی است که کاربران را قادر می‌سازد تنها با استفاده از یک خط تلفن، کامپیوتر و مودم ADSL2+، بتوانند بدون مشغول کردن خط تلفن، به صورت دایم و پرسرعت به اینترنت متصل شوند.

شرکت ما به عنوان یکی بزرگ‌ترین مجموعه‌ی بخش خصوصی ارایه‌ی کننده‌ی خدمات اینترنت و خدمات اینترنت ADSL در اصفهان، هم‌اکنون خدمات اینترنت پرسرعت (ADSL2+) را با ویژگی های منحصر به فرد در سطح وسیعی در اصفهان به کاربران ارایه می‌کند. به گونه‌ای که در سطح شهر اصفهان، تقریبا" کلیه‌ی مناطق تحت پوشش خدمات اینترنت ADSL2+ شرکت ما هستند و در سطح اصفهان نیز نمایندگی‌های این شرکت در تمامی شهرها آماده‌ی ارایه‌ی خدمات اینترنت پرسرعت ADSL2+ شرکت ما هستند. چه آن که، با گسترش شبکه‌ی خدماتی در استان‌های مختلف کشور، امکان برقراری ارتباط میان شعبه‌های مختلف سازمان‌هایی که پراکندگی جغرافیایی دارند، فراهم است و استفاده از ADSL2+ خدمات اینترنت می‌تواند ارتباط با اینترنت را با ضریب اطمینان و امنیت بالا برای این منظور فراهم آورد.

گفتنی‌ است، در حال حاضر، ده‌ها هزار نفر از کاربران خانگی و سازمان‌ها و موسسات خصوصی و دولتی از خدمات اینترنت پرسرعت ADSL شرکت ما استفاده می‌کنند و رضایت خاطر کاربران از کیفیت خدمات ارایه شده و پشتیبانی مستمر و موثر شرکت ما از این خدمات، موجب گردیده تا روزانه شمار زیادی به جمع خانواده‌ی مشتریان این شرکت در این حوزه بپیوندند و شرکت ما در این بخش از بازار نیز سهم چشم‌گیری را با فاصله‌ی قابل توجهی نسبت به شرکت‌های همکار به خود اختصاص دهد .
کلمات کلیدی: اینترنت پرسرعت ، ارسال اس ام اس تبلیغاتی ، اس ام اس انبوه ، ارسال اس ام اس انبوه ، اس ام اس حجمی ، ارسال اس ام اس حجمی ، نرم افزار ارسال اس ام اس گروهی ،نرم افزار اس ام اس ، نمایندگی ارسال اس ام اس گروهی ، پنل ارسال اس ام اس حجمی ، پنل اس ام اس ، اعطلای نمایندگی اس ام اس ، ارسال اس ام اس مخابراتی ، ارسال پیامک تبلیغاتی ، پیامک انبوه ، ارسال پیامک انبوه ، ارسال پیامک ، پیامک حجمی ، ارسال پیامک حجمی ، ارسال SMS ، ارسال SMS گروهی


اشتراک و ارسال مطلب به:

نظرتان در مورد اطلاعات این صفحه چیست؟ 

سرویس ها , 9.6 out of 10 based on 742 ratings
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به کانون خدمات پیام کوتاه ایرانیان می باشد