سرویس ها
Skip Navigation Links.
مشاهده پیام های دریافتی بصورت آنلاین و لحظه ای

مشاهده پیام های دریافتی بصورت آنلاین و لحظه ای

یکی از مشکلاتی که کاربران در ارتباط با پیام های دریافتی خود با آن روبرو هستند این است که به هنگام دریافت پیام ، مطلع نمی شوند .

سیستم های پیام دهی شرکت ما به گونه ای طراحی شده است که به محض دریافت یک پیام ، با وجود این که شما در حال استفاده از قسمت های مختلف سامانه پیامک هستید ، کادری در جهت مطلع نمودن یک پیام دریافتی بر روی صفحه شما ظاهر می گردد . در صورتی که صفحه پیام های دریافتی شما باز باشد نیز به صورت خودکار و بدون احتیاج به لود مجدد صفحه پیام جدید به صندوق پیامک ها اضافه می گردد .

در ضمن این امکان نیز وجود دارد که به محض دریافت یک پیام ، یک نسخه از آن به گوشی همراه شما پیامک و یا به ایمیلتان ارسال گردد .
کلمات کلیدی: مشاهده پیام های دریافتی بصورت آنلاین و لحظه ای ، ارسال اس ام اس تبلیغاتی ، اس ام اس انبوه ، ارسال اس ام اس انبوه ، اس ام اس حجمی ، ارسال اس ام اس حجمی ، نرم افزار ارسال اس ام اس گروهی ،نرم افزار اس ام اس ، نمایندگی ارسال اس ام اس گروهی ، پنل ارسال اس ام اس حجمی ، پنل اس ام اس ، اعطلای نمایندگی اس ام اس ، ارسال اس ام اس مخابراتی ، ارسال پیامک تبلیغاتی ، پیامک انبوه ، ارسال پیامک انبوه ، ارسال پیامک ، پیامک حجمی ، ارسال پیامک حجمی ، ارسال SMS ، ارسال SMS گروهی


اشتراک و ارسال مطلب به:

نظرتان در مورد اطلاعات این صفحه چیست؟ 

سرویس ها , 9.6 out of 10 based on 742 ratings
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به کانون خدمات پیام کوتاه ایرانیان می باشد