مقالات و دانلودها
Skip Navigation Links.
کلیدهای موفقیت در تبلیغات

کلیدهای موفقیت در تبلیغات

بی شک تبلیغات فراگیرترین بخش آمیخته ترویج است. که می تواند نیروی قوی برای تغییر باشد. اهداف شفاف و روشن و برنامه ریزی دقیق کلیدهای موفقیت یک تبلیغ می باشند. تبلیغات یک ابزار مهم پیشبرد فروش است. تبلیغات پیامی است شامل همه فعالیت های مربوط به معرفی غیر شخصی ، کلامی یا تصویری ( یا هر دو ) ، که توسط فرد یا سازمانی از آن حمایت شده و در ارتباط با یک کالا ، خدمات یا ایده می باشد. این پیام که تبلیغ نامیده می شود از طریق یک یا چند رسانه در مقابل پرداخت پول منبع مشخصی ترویج می شود .

تبلیغ تلاشی است جهت بر قراری یک ارتباط متقاعد کننده برای تغییر یا ثبات نگرش قبلی افراد که بیانگر رفتار آینده آنها است .

کاربرد تبلیغات از آن جهت است که بتواند اطلاعات بازرگانی را به مشتریان موجود یا بالقوه منتقل کند. یک تبلیغ معمولاً اطلاعاتی در مورد شرکت تبلیغاتی ، ویژگی های کالا ، شعبی که کالا را توزیع می کنند و غیره مهیا می کند. تبلیغات امری حیاتی و اجتناب ناپذیر برای فروشنده و خریدار است و در عصر مدرن که با انفجار تولید کالا و تولید کنندگان مواجه هستیم بی شک صاحبان کالا نمی توانند گمان فروش آنها را داشته باشند .

انجمن بازاریابی آمریکا تبلیغات را چنین تعریف کرده است :

هر گونه ارائه معرفی غیر شخصی و ترویج ایده ها ، کالاها یا خدمات در مقابل پرداخت پول که یک فرد یا موسسه مشخصی آن را انجام می دهد .

این تعریف دارای 4 بخش است که می توان هر یک را جداگانه توضیح داد :

الف) ارائه غیرشخصی پیام :

در تبلیغ هیچ نوع ارتباطی رو در رو (Face To Face) با مشتریان برقرار نمی شود بلکه تبلیغ شکلی از ارائه محصولات و ترویج ایده هاست که کامل کننده فروش فردی است. تبلیغ وظایف تیم فروش را از طریق آگاه سازی مشتریان بالقوه ساده می کند .

ب) هدف تبلیغ ترویج ایده درباره محصولات و خدمات شرکت است :

هدف از تبلیغ افزایش فروش محصولات و خدمات شرکت یا واحد سازمانی است .

ج) معرفی وارائه در مقابل پرداخت پول است :

تبلیغات در روزنامه ها ، مجلات ، تلویزیون ، رادیو یا پرده سینما ظاهر می شود به این خاطر که مبلغ فضا یا زمانی را برای اطلاعات به مشتریان هدف خریده است .

د) تبلیغات توسط فرد یا سازمان مشخصی ارائه می شود


برای تولید یک طرح تبلیغاتی 5 تصمیم مهم باید گرفته شود :

- رسالت ( هدف گذاری )

- پول ( تعیین بودجه )

- پیام

- رسانه

- ارزیابی ( ارزیابی تاثیرگذاری تبلیغات )
کلمات کلیدی: کلیدهای موفقیت در تبلیغات ، ارسال اس ام اس تبلیغاتی ، اس ام اس انبوه ، ارسال اس ام اس انبوه ، اس ام اس حجمی ، ارسال اس ام اس حجمی ، نرم افزار ارسال اس ام اس گروهی ،نرم افزار اس ام اس ، نمایندگی ارسال اس ام اس گروهی ، پنل ارسال اس ام اس حجمی ، پنل اس ام اس ، اعطلای نمایندگی اس ام اس ، ارسال اس ام اس مخابراتی ، ارسال پیامک تبلیغاتی ، پیامک انبوه ، ارسال پیامک انبوه ، ارسال پیامک ، پیامک حجمی ، ارسال پیامک حجمی ، ارسال SMS ، ارسال SMS گروهی


اشتراک و ارسال مطلب به:

نظرتان در مورد اطلاعات این صفحه چیست؟ 

مقالات و دانلودها , 9.4 out of 10 based on 610 ratings
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به کانون خدمات پیام کوتاه ایرانیان می باشد