نمایندگی
Skip Navigation Links.
منابع درآمدزایی نمایندگان

منابع درآمد زایی برای نمایندگان :

 

1- اولین منبع درآمدزایی بحث فروش پنل های کاربری است که اصطلاحا می گویند 100% سود است چرا ؟ چون شما از فروش پنل های کاربری حتی 1 ریال هم به ما پرداخت نمی کنید و می توانید به تعداد نامحدود پنل کاربری بفروشید . منظور از پنل کاربری پنلی است که شما در اختیار مشتریان یعنی مصرف کنندگان قرار می دهید و به آنها مجوز استفاده از نرم افزار را می دهید . قیمت این پنل ها به انتخاب خودتان است و شما می توانید بسته به سیاست های فروش خودتان ، پنل ها را قیمت گذاری کنید . مثلا ما از حدود 50 هزار تومان الی 100 یا 200 هزار تومان پنل های کاربری را قیمت گذاری کرده ایم ولی نمایندگان ما در شهرهای مختلف قیمت های متفاوتی را برای پنل های خود در نظر گرفته اند .

 

2- دومین منبع در آمد زایی ، فروش و جذب نمایندگی است . قابلیت منحصر به فردی در این پنل در نظر گرفته ایم که شما می توانید داخل پنل خود نماینده تعریف کنید . یعنی اینکه مثل الان که شما قصد دارید نمایندگی از ما بگیرید و با سایت مستقل خود به صورت جداگانه کار کنید در آینده نیز هر شخصی می تواند از شما نمایندگی مستقل بگیرد و سایت مجزای خودش را داشته باشد که این قابلیت باعث می شود در آمدزایی شما از این فعالیت بسیار بیشتر شود و شما می توانید به تعداد نامحدود نماینده جذب کنید و هرکدام سایت مجزای خود را داشته باشند . شما از نماینده ی خود فقط سفارش نمایندگی می گیرید و از او می پرسید که می خواهد اسم سایت برایش چه چیزی باشد؟ و اسم سایت را به ما انتقال می دهید و تمام مراحل ثبت دامین و ثبت هاست برای آن و طراحی سایت فروش توسط ما انجام میگیرد . نماینده های شما ما را نمی شناسد و این شما هستید که با نماینده های خود در ارتباط هستید و تمام تراکنش های مالی نماینده های شما با شخص شما صورت می گیرد و فقط شما هستید که با ما در ارتباط هستید .

3- سومین منبع در آمد زایی ، فروش خطوط اختصاصی است . در حال حاضر ما با تمام اپراتور ها چندین سال است که کار می کنیم . اپراتور ها عبارتند از : 1000 ، 2000، 3000، 5000، 021 و ایرانسل .

بحث اس ام اس ، بحث خدمات است و خدمات مثل فروش کالا و اجناس مثل تلویزیون و یخچال نیست که شما کالا را بفروشید و مشتری شاید دیگر نیاز به سرویس دهی و پشتیبانی شما نداشته باشد . ولی اس ام اس نیاز به جواب دهی و سرویس دهی دارد و مشتریان در حال حاضر دنبال کیفیت خوب و خدمات و پشتیبانی خوب هستند و برای آن ها کیفیت مهم است . پس ما باید اپراتوری را انتخاب کنیم که سرویس دهی خوبی به ما داشته باشد که ما نیز متقابلا بتوانیم به مشتریان و نماینده ها ، سرویس دهی خوبی داشته باشیم . ما برای شما تعرفه خطوط را به قیمت نماینده مشخص می کنیم و شما می توانید به قیمت مشتریان و به قیمت روز بازار ، به آن ها بفروشید که مابه التفاوت قیمت خرید شما و قیمت فروش شما به مشتری ، سود شماست .

 

و اما بزرگترین منبع درآمد زایی در شروع کار :

بر اساس طرح ویژه ای که اپراتور 5000 ارائه کرده است ، فروش خطوط اختصاصی به صورت رنجی از شماره ها می باشد .

معنی خطوط اختصاصی بدین صورت است که کاربر شما با آن خط هم میتواند اس ام اس ارسال کند و هم میتواند دریافت اس ام اس داشته باشد . با خرید هر یک از طرح های نمایندگی شرکت رایسان ، تعدادی خطوط 5000 به شما واگذار می گردد . به عنوان مثال در نمایندگی 500 هزار تومانی 100 خط اختصاصی رایگان به شما واگذار می شود . در پکیج ویژه ای که از سوی رایسان ارائه شده است شما می توانید با پرداخت 500 هزار تومان ، 1000 خط از شرکت دریافت کنید .

یعنی هر خط 500 تومان . قیمت فروش این خطوط (به عنوان مثال 14 رقمی) برای مشتریان بین 20 تا 40 هزار تومان است. فرض کنید در بدبینانه ترین حالت شما هر خط را 5000 تومان بفروشید .در اینصورت سود حاصله از فروش 1000 خط معادل 5،000،000 تومان خواهد بود . یعنی شما با پرداخت 500 هزار تومان بابت 1000 خط ، توانسته اید 5 میلیون تومان در آمد زایی داشته باشید . توجه کنید : این سود فقط بابت فروش خط بدست آمده است یعنی فرض بر این بود که شما بابت فروش پنل هیچ هزینه ای نگرفته اید . یعنی 1 پنل کاربری با 4 خط عمومی 8 رقمی و 1 خط اختصاصی 14 رقمی ، را فقط و فقط 5 هزار تومان فروخته اید . حال چنانچه برای خود پنل نیز مبلغی تعیین کنید ، سود حاصل از آن نیز به این 5 میلیون تومان ( سود از فروش 1000 خط ) ، اضافه خواهد شد . فرض شما در بد بینانه ترین حالت هر پنل کاربری را 10 هزار تومان بفروشید ، سود حاصل از آن 1000*10 معادل 10 میلیون تومان خواهد بود . در جریان باشید پنل های کاربری خوب موجود در بازار ، بین 30 تا 100 هزار تومان بفروش می رسند و ما در این مثال فرض را بر 10 هزار تومان گذاشتیم .

نکته : قیمت گذاری خطوط و پنل های کاربری به عهده نماینده و آزاد می باشد و محدودیتی وجود ندارد .

 

 

 

4- چهارمین منبع در آمد زایی ، شارژ اس ام اس است . ما برای شما بر اساس تعرفه ی نمایندگان ، قیمت اس ام اس را مشخص می کنیم . فرض کنید اس ام اس برای شما 8 محاسبه می شود . حال شما می توانید برای مشتریان خود و برای نمایندگان خود تعرفه های متفاوتی را تعریف کنید. فرض مشتری شما 20 هزار اس ام اس می فرستد که شما به مشتری هر اس ام اس را 10 فروخته اید . پس 20 هزار تا 2 تومان ( 2 تک تومان) یعنی 40 هزار تومان برای شما سود دارد . اهمیت ویژه ای که اس ام اس دارد این است که بارها تکرار می شود و هر بار که مشتری نرم افزار خود را شارژ می کند برای شما درآمد زایی دارد .

5- پنجمین منبع در آمد زایی ، فروش و قیمت گذاری سرویس ها و امکانات نرم افزار است . در زمان خرید پنل نمایندگی توسط شما ، تمام سرویس ها و امکانات بدون هزینه ای اضافه تر برای شما فعال می گردد . حال شما می توانید تک تک سرویس ها و امکانات را قیمت گذاری کنید و بارها به مشتری خود بفروشید . مثلا سرویس مسابقه را بین 20 تا 30 هزار تومان قیمت گذاری می کنید. در هر بار فعال سازی توسط مشتری شما ، شما دیگر هیچ هزینه ای به ما نمی دهید. مثلا در 1 ماه 5 مشتری از مشتریان شما سرویس مسابقه را فعال می کنند که شما کلا 20*5 هزار تومان از مشتری می گیرید ولی 1 ریال هم بابت فعال سازی این سرویس ، به ما پرداخت نمی کنید . سیاست شرکت ها، متفاوت است . بعضی از شرکت ها جهت هر بار فعال کردن یک سرویس ، از شما درصدی از آن سرویس را می گیرند .

6- تمدید سالیانه پنل های کاربری :

در صورتی که شما ، در بالاترین سطح نمایندگی رایسان قرار بگیرید ، هیچ هزینه تمدیدی در سال های آینده نخواهید داشت . در صورتی که با سیاستی که به انتخاب خودتان است ، می توانید از کاربران بسته به شرایط بازار بین 10 تا 30 % هزینه تمدید پنل کاربری اخذ کنید . هر هزینه ای که اخذ کردید کاملا برای شما سود است و ریالی از آن به رایسان پرداخت نخواهد شد .

نظرتان در مورد اطلاعات این صفحه چیست؟ 

نمایندگی , 9.1 out of 10 based on 641 ratings
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به کانون خدمات پیام کوتاه ایرانیان می باشد