نمایندگی
Skip Navigation Links.
ویژگی های پنل نمایندگی

ویژگی های پنل نمایندگی

پنل نمایندگی مختص شركت ها یا اشخاصی است كه تشخیص می دهند می توانند نیازهای مشتریان خود را با استفاده از پنل ارسال و دریافت اس ام اس بر طرف نمایند و یا علاقمند به کسب در آمد بالا و یا شغل دوم و همكاری در فروش می باشند .

پنل های نمایندگی قابلیت افزودن و مدیریت کاربران را دارند و علاوه بر تخصیص پنل و امکانات ویژه به شما دارای پنل های مجزای مرتبط با شما برای ارتباط با کاربران و مدیریت پیامک ها و شماره های اختصاصی و ... می باشند .

این پنل ها بر روی سرورهای قدرتمند این شرکت نصب شده است و شما نیازی به خرید هاست یا سرور و یا پرداخت هزینه ندارید ، هر پنل نمایندگی دارای قابلیت تعریف تعرفه ، ارتباط با کاربران ، مدیریت ارسال و دریافت و ... در قسمت مدیریت پنل می باشد .

شما فقط باید یک پنل نمایندگی را خریداری کنید و صاحب کلیه امکانات شوید.

شما می توانید از طریق تعریف تعرفه اس ام اس برای مشتریان خود، فروش پنل به آنها و خرید شماره برای آنها به کسب درآمد بالایی بپردازید.

نماینده مستقل :

با استفاده از این نوع از نمایندگی می توانید بعنوان یک مرکز کاملا مستقل و تحت سایت خود با لوگو و ایمیل خودتان سایتی شبیه http://www.payamakpardaz.com داشته باشید!

در واقع شما با فعال کردن سیستم نمایندگی خود در payamakpardaz.com، امکان ارائه خدمات مستقل SMS به کلیه مشتریانتان را از طریق سایت خودتان و بصورت کاملا آنلاین دارید ! با استفاده از پورتال متمرکز نمایندگی مستقل می توانید بازاریابی، فروش و واگذاری آنلاین خط های اختصاصی SMS را انجام دهید. همچنین نماینده می تواند پنل مدیریت سامانه پیام کوتاه را در اختیار کاربران خود قرار دهد. در این سیستم کلیه نمایندگان خطوط اختصاصی SMS می توانند جهت ثبت آنلاین و فروش خط SMS بصورت آنلاین به مشتریان خود و حتی تحت وب سایت خودشان اقدام کنند.

در این حالت مشتری نهائی با خرید خط از نماینده بدون آنکه اسمی از payamakpardaz.com را مشاهده کند می تواند از طریق سایت نماینده وارد شده و اقدام به استفاده از خط اختصاصی و پنل خود نماید. بخش جالب دیگری که در پنل نمایندگی قرار دارد، امکان فروش ترافیک با نرخ دلخواه به مشتری مقصد می باشد. در این حالت کلیه محاسبات مالی سایت و نماینده و همچنین نماینده و مشتری وی بصورت کاملا هوشمند و اتوماتیک انجام می گیرد.


کلمات کلیدی: ویژگی های پنل نمایندگی ، ارسال اس ام اس تبلیغاتی ، اس ام اس انبوه ، ارسال اس ام اس انبوه ، اس ام اس حجمی ، ارسال اس ام اس حجمی ، نرم افزار ارسال اس ام اس گروهی ،نرم افزار اس ام اس ، نمایندگی ارسال اس ام اس گروهی ، پنل ارسال اس ام اس حجمی ، پنل اس ام اس ، اعطلای نمایندگی اس ام اس ، ارسال اس ام اس مخابراتی ، ارسال پیامک تبلیغاتی ، پیامک انبوه ، ارسال پیامک انبوه ، ارسال پیامک ، پیامک حجمی ، ارسال پیامک حجمی ، ارسال SMS ، ارسال SMS گروهی


اشتراک و ارسال مطلب به:

نظرتان در مورد اطلاعات این صفحه چیست؟ 

نمایندگی , 9.1 out of 10 based on 641 ratings
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به کانون خدمات پیام کوتاه ایرانیان می باشد